Uitslag 2009

 

3  + 4 oktober 2009

 

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
Punkte halten rechnung mit 1 abziehregatta / Points take into account with 1 deduction races

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 GBR 14 Hans Peulen,
René Heijnen,
Patrick Vrancken,
M&R
5 1 1 1 1 (4) 1
2 NED 355 Maarten Jamin,
Fionnuala Dollé,
Jaap Smolders,
KWS
10 2 (ocs) 2 2 1 3
3 GER 261 Hans-Heinrich Gerth,
Christian Dylla,
Kathja Kuhn,
WSVRh Duisburg
19 5 2 4 6 2 (9)
4 NED 72 Peter Snellens,
Renate Dirks,
Frans Evers,
M&R
19 4 (9) 3 4 6 2
5 NED 85 Hein Ruyten,
Bart Wiersma,
Frank Bloemendaal,
KWS
21 3 5 (6) 5 3 5
6 NED 300 Ruud Schonkeren,
Robert van Liebergen,
Geert Grevink / Michiel Thomasse,
M&R
26 (15) 3 5 3 11 4
7 NED 49 Anne Cristianne Kentgens,
Robert-Jan Kentgens,
Jef Koopman,
M & R
33 7 8 (12) 7 5 6
8 BEL 12 Johan Vanhaverbeke,
Jeroen van Sloun,
Tom Smeets,
NLM
41 9 4 9 (14) 7 12
9 NED 346 Marcella Pel,
Florian van Dort,
Matthijs Brouwer,
GWV de Vrijbuiter
43 11 10 7 (18) 8 7
10 NED 289 Jacques Verberne,
Jochem Verberne,
Reinout Schapers,
KWV de Kaag
45 8 7 8 (17) 12 10
11 NED 281 Ruurt van der Sluis,
Toine de Leeuw,
M&R
55 12 (15) 10 10 10 13
12 GER 121 Uwe Köstermann,
Jörg Fischer,
WSVRh Duisburg
58 14 11 15 9 9 (dns)
13 NED 185 Joep Mooren,
Britt Mooren,
M&R
63 (23) 14 11 16 14 8
14 NED 323 Huig Jan Tak,
Shaula Tak,
Matthijs Tak,
Nieuw Beijerland
69 6 6 14 13 (dns) dns
15 BEL 14 Christoph Bueren,
Thérèse Sijbers,
NLM
69 13 13 16 12 (17) 15
16 NED 127 Baloe Bentley,
Kit Kattenberg,
Boy Kemperman,
RZV Gouda
76 10 12 (dnf) 11 13 ocs
17 NED 360 Michel Peulen,
Timo van de Velden,
Diana Sterringa,
M&R
77 19 17 (20) 15 15 11
18 NED 312 George van Liebergen,
Renate Mittertreiner,
Caroline Kentgens,
M&R
83 18 20 13 (21) 16 16
19 NED 179 Gerrit Tummers,
Hans vd Toren,
M&R
94 20 16 17 (25) 22 19
20 GER 7 August Wolf,
Resi Schmidt,
Marc Bäuml,
WSV Loheider
94 17 21 18 (22) 21 17
21 GER 241 Andreas Weber,
Claudia Weber,
Andreas Weber,
HSF
102 21 19 19 20 23 (dns)
22 NED 291 Hans Linssen,
Jan Dijkstra,
M&R
105 22 22 21 (26) 20 20
23 NED 54 Stan van der Leeuw,
Jos Somers,
M&R
112 (dnc) dnc dnc 19 19 14
24 BEL 17 Peter Fiddelaers,
Johan Snyders,
Noel Fiddelaers,
NLM
119 (dnc) dnc dnc 23 18 18
25 GER 222 Holger Urbaczka,
Regina Urbaczka,
Wassersportvein Rheinkamp
124 16 18 (dnf) dnc dnc dnc
26 GER 244 Günter Spruytenburg,
Heinz Schutt,
SLS
125 24 23 (dns) ocs 26 22
27 GER 1 Thorsten Schutt,
Bea Peters,
Veit Bücken,
WSVRh Duisburg/SKBUE
128 (ocs) dnf dns 8 dnf dns
28 NED 313 Chantal Hakkel,
Frans Hakkel,
M&R
130 (dnc) dnc dnc 24 25 21
29 GER 194 Alfred Ehrenfried,
Karl Heinz Isselhorst,
WSVRh.Duisburg
141 (dnf) dns dns 27 24 dns